November 2010 tot April 1994

28 november 2010
Utrecht: Nikolaïkerk
W.A. Mozart Serenade voor blazers KV 388
W.A. Mozart Grote mis in C-klein KV 427
Koor: Schütz Projectkoor
Dirigent: Pieter Kramers
Solisten: Paulien van der Werff, Esther Ebbinge, Erik Janse, Evert-Jan Nagtegaal (zang) en Jan-Paul de Leeuw (orgel)

 

 

 

 

 


4 september 2010
Maassluis Classical Night

 

 

 

 

 

 

 

 

 


5 en 6 juni 2010
Utrecht: Geertekerk en Den Bosch: Grote Kerk
N. Rimski-Korsakov Ouverture Meinacht
F. Mendelssohn-Bartholdy Vioolconcert in E, solist: Sasha Mashina
A. Dvorák 7e Symfonie in D

 

 

 

 

 

 

 

 

 


30 en 31 januari 2010
Utrecht: Geertekerk en Den Bosch: Grote Kerk
W.A. Mozart Ouverture Don Giovanni
T. Keuris Symfonie in D
L. van Beethoven 4e Symfonie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


12 september 2009
Benefietconcert
Utrecht: Dominicuskerk
G. Bizet Diverse delen uit Carmen
H. Berlioz Marche Hongroise
G. Rossini Ouverture Guillaume Tell en Cavatina Largo al Factotum
P.I. Tsjaikofsky Slavische Mars
L. van Beethoven Marcia alla Turca
R. Wagner O du meine holde Abendstern
J. Strauss jr. Perpetuum Mobile en Egyptischer Marsch
I. Borodin Polowetzer Dansen
Solist: Anthony Heidweiller – bariton

 

 

 


5 september 2009
Maassluis Classical Night

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


27 en 28 juni 2009
Utrecht: Geertekerk en Den Bosch: Grote Kerk
A. Copland Appalachian Spring
S. Barber Knoxville: Summer of 1915, solist: Dorothy Grandia
C. Ives The Unanswered Question
E. Carter Symfonie nr. 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 


17 en 18 januari 2009
3e lustrum
Den Bosch: Grote Kerk en Utrecht: Geertekerk
W.A. Mozart Concertaria’s KV 77 en KV 490, solist: Wendy Roobol – sopraan
G. Mahler 4e Symfonie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8 november 2008
8e Hoofdstad Scratch
Amsterdam: Westerkerk
W.A. Mozart Requiem
Dirigent: Martin van der Brugge
Solisten: Mariëtte Oelderik, Irmgard von Asmuth, François Soons, Ronald Aijtink
Koor: Hoofdstadkoor

 

 

 

 

 

 


6 september 2008
Maassluis Classical Night

 

 

 

 

 

 

 

 

 


7 en 8 juni 2008
Amsterdam: Dominicuskerk en Utrecht: Geertekerk
J. Haydn Die Jahreszeiten
Koor: Groot Concertkoor Amsterdam
Solisten: Wendy Roobol, Mark Omvlee, Job Hubatka
Dirigenten: Maria van Nieukerken en Marco Bons

 

 

 

 

 

 

 


26 en 27 januari 2008
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Leeuwenberghkerk
C. Saint-Saëns 2e Symfonie
J. Ibert Concerto pour violoncello et orchestre d’instruments à vent
Solist: Sanne Bijker
M. Ravel Le tombeau de Couperin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


17 november 2007
6e Hoofdstad Scratch
Amsterdam: Westerkerk
W.A. Mozart Requiem
Dirigent: Martin van der Brugge
Solisten: Clara de Vries, José Scholte, Marten Smeding, Pieter Hendriks
Koor: Hoofdstadkoor

 

 

 

 

 

 

 


1 september 2007
Maassluis Classical Night (geen programma)


23 en 24 juni 2007
Amsterdam: Dominicuskerk en Utrecht: Geertekerk
F. Schubert 8e Symfonie in B (Unvollendete)
G. Puccini Messa di Gloria
Koor: Groot Concertkoor Amsterdam
Solisten: Charles Hens, Job Hubatka
Dirigenten: Maria van Nieukerken en Marco Bons

 

 

 

 

 

 


16 mei 2007
Ede: Cultura
Eindexamenconcert Fontys Conservatorium
F. Mendelssohn-Bartholdy Ouverture Die Hebriden opus 26
B. Goldschmidt Klarinetconcert, solist: Mark Snitselaar

 

 

 


14 en 15 april 2007
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Leeuwenberghkerk
F. Mendelssohn-Bartholdy Ouverture Die Hebriden opus 26
B. Goldschmidt Klarinetconcert, solist: Mark Snitselaar
E. Schulhoff 2e Symfonie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


13 en 14 januari 2007
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
L. van Beethoven 2e symfonie in D opus 36
D. Shostakovitch Kammersinfonie opus 83a
G. Ligeti Roemeens Concert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


10 september 2006
Utrecht: Gebouw K&W
Utrecht Uitfeest

 

 

 

 

 


2 september 2006
Maassluis Classical Night

 

 

 

 

 

 

 

 

 


9 en 10 juni 2006
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Leeuwenberghkerk
W.A. Mozart Symfonie nr. 38 in D KV 504 (Praagse)
J. Ibert Hommage à Mozart
F. Poulenc Sinfonietta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


25 en 26 februari 2006
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
R. Schumann 3e Symfonie (Rheinische)
J. Brahms Pianoconcert nr. 1 in D opus 15, solist: David Kuyken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


27 en 28 januari 2006
Utrecht: Jacobikerk en Amsterdam: Sint Agneskerk
R. Schumann 3e Symfonie (Rheinische)
W.A. Mozart Requiem KV 626
Koor: Groot Concertkoor Amsterdam
Solisten: Alfrun Schmid, Gemma Jansen, René Veen, Job Hubatka
Dirigenten: Maria van Nieukerken en Marco Bons

 

 

 

 

 

 


22, 23, 24 en 25 september 2005
Den Haag: Paard van Troje
G. Verdi Rigoletto
Stichting Opera Persephone
Solisten: Anderske Kaspersma, A-Ram Youn, Victor Westerkamp, Gilad Nezer, Liesbeth van der Loop, Klaas Aantjes, Loreta Bartkeviciute, Uros Petrac, Bernard Meulenbroek, Sylvia van Eijk, Ronald Wolthuis, Lennaert van Anken, Paul van den Berg

 

 

 

 

 

 


4 september 2005
Utrecht: Gebouw K&W
Utrecht Uitfeest

 

 

 

 

 

 


3 september 2005
Maassluis Classical Night

 

 

 

 

 

 

 

 

 


12 en 13 maart 2005
Amsterdam: Keizersgrachtcentrum en Utrecht: Lutherse Kerk
S. Prokofjev A Summer Day Suite opus 65
S. Prokofjev Vioolconcert nr. 2, solist: Marlene Hemmer
P.I. Tsjaikovski Suite nr. 1 opus 43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


18 en 19 december 2004
Amsterdam: Posthoornkerk en Utrecht: Geertekerk
P. Hindemith Lustie Sinfonietta, solist: Wolfgang Schreiber – verteller
K. Schwertsik Schrumpf-symphonie
L. van Beethoven 1e Symfonie in C opus 21

 

 

 

 

 

 

 


4 september 2004
Maassluis Classical Night

 

 

 

 

 

 

 

 

 


26 en 27 juni 2004
2e lustrum
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
X. Montsalvage Sortilegis
J. López Varem, voor koto en kamerorkest, solist: Makiko Goto
K. Weill 2e Symfonie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


14 en 15 februari 2004
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Aloysiuskerk
L. van Beethoven Ouverture Egmont
W.A. Mozart Sinfonia Concertante in Es-groot
J. Brahms Concert in A-klein voor viool, violoncello en orkest opus 102
J. Brahms Hongaarse Dansen nr. 1 in G-klein, nr. 3 in F-groot en nr. 10 in F-groot
Solisten: Rubens Kwartet: Quirine Scheffers, Eefje Habraken, Roeland Jagers, Joachim Eijlander

 

 

 

 

 

 


6 september 2003
Maassluis Classical Night

 

 

 

 

 

 

 

 


15 juni 2003
Winterswijk: Schouwburg De Storm
Divers programma
Dirigent: Martin van der Brugge

 

 

 

 


24 en 25 mei 2003
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Aloysiuskerk
R. Vaughan Williams Symfonie nr. 5 in D-groot
E. Elgar Concert voor cello en orkest in E-klein opus 85, solist: Esmé de Vries
L. Berkeley Divertimento in Bes opus 18

 

 

 

 

 

 

 


21 mei 2003 Eindexamen Conservatorium Utrecht
Utrecht: Gebouw K&W
E. Elgar Concert voor cello en orkest in E-klein opus 85, solist: Esmé de Vries

 

 

 

 

 

 

 

 


15 februari 2003 
Leidse Scratchdagen (geen programma)
Leiden: Pieterskerk


1 februari 2003
Herdenkingsconcert Watersnoodramp 1953
Maassluis: Groote of Nieuwe Kerk
F. Mendelssohn-Bartholdy Sinfonia nr. 10 in B-klein voor strijkorkest
A. Dvorák Nocturne in B-groot opus 40
F. Poulenc Concerto in G-klein voor orgel en orkest, solist: Jaap Kroonenburg

 

 

 

 

 

 

 


26 januari en 2 februari 2003
Utrecht: Geertekerk en Amsterdam: Amstelkerk
J.C. Bach 2e Symfonie
H. Berlioz Nuits d’été, solist: Liesbeth van der Loop – alt
D. Sjostakovitsj Kammersymfonie opus 73a

 

 

 

 

 

 

 


7 september 2002
Maassluis Classical Night

 

 

 

 

 

 

 

 


12 juni 2002
Eindexamen Conservatorium Utrecht (geen programma)
Utrecht: Gebouw K&W
A. Glazoenov Concert voor saxofoon en strijkorkest in Es-groot opus 109, solist: Twan Stekelenburg


8 en 9 juni 2002
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
A. Honneger Symfonie nr. 4 ‘Deliciae Basiliensis’
A. Glazoenov Concert voor saxofoon en strijkorkest in Es-groot opus 109, solist: Twan Stekelenburg
I. Strawinsky Pulcinella Suite

 

 

 

 

 

 


16 februari 2002
Leidse Scratchdagen (geen programma)
Leiden: Pieterskerk


25 januari t/m 9 februari 2002
(8 voorstellingen)
Utrecht: Minnaertgebouw
M. Ravel L’enfant et les sortilèges
Regie: Martin-Michael Driessen
Solisten: Renate Arends, Iris de Koomen, Liesbeth Vanderhallen, Esther Been, Esther Spierings,
Liesbeth van der Loop, Willem-Jan van Deuveren, Jan-Willem Baljet, Bas Ramselaar
Decor: Thomas Lorentz-Herting en Jan Stolk
Kostuumontwerp: Mirjam Pater
Koor: Kathedrale Koorschool en een projectkoor

 

 

 


1 september 2001
Maassluis Classical Night
J. Williams Ouverture The Cowboys
L. Bernstein Delen uit The West Side Story
J. Williams Delen uit Star Wars
G. Gershwin Strike up the Band
D. Ellington Delen uit Sophisticated Lady
J.P. Sousa The Stars and Stripes Forever

 

 

 

 

 


 26 t/m 30 juni en 1 juli 2001
(5 voorstellingen)
Amsterdam: Het Compagnietheater
J. Haydn Die Schöpfung
Dirigent: Marko Kassenaar
Koor: Het Crea Grootkoor
Solisten: Hester Henzepeter, Leo van der Plas, Marc Pantus, Maarten Vonk

 

 

 

 


7 en 8 april 2001
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
L. van Beethoven Ouverture Die Geschöpfe
R. Wagner Siegfried Idyll
L. van Beethoven 3e Symfonie Eroica opus 55

 

 

 

 

 

 

 


februari 2001
Leidse Scratchdagen (geen programma)
Leiden: Pieterskerk


25 en 26 november 2000
Utrecht: Geertekerk en Amsterdam: Amstelkerk
J. Roukens Celebration Scherzo
K. de Muinck Sicut Cervus
D. Sjostakovitsj Concert voor cello en orkest nr. 1 opus 107,
solist: Robert Putowski
R. Sikkel van Zoest Schoone Stormen
R. Schumann Ouverture, Scherzo en Finale

 

 

 

 

 


2 september 2000
Maassluis Classical Night

 

 

 

 

 

 

 

 


12 juni 2000
Utrecht: Gebouw K&W
W.A. Mozart Symfonie nr. 20 KV 133
W.A. Mozart Pianoconcert nr. 20 KV 466, solist: Aika Sakai

 

 

 

 

 

 

 

 


1 en 2 april 2000
Utrecht: Lutherse Kerk en Doorn: Reviuslyceum
I. Stravinsky Danses concertantes
R. Strauss Serenade voor blazers in Es-groot opus 7
E. Elgar Serenade voor strijkers in E-klein opus 20
R. Schumann 4e Symfonie in D-klein opus 120

 

 

 

 

 

 

 


18 en 19 december 1999
Utrecht: Leeuwenberghkerk en Eindhoven: Muziekschool
J. Roukens Celebration Scherzo
W.A. Mozart Vioolconcert in D, solist: Quirine Scheffers
F. Schubert 4e Symfonie

 

 

 

 

 

 

 


20 november 1999
Zoetermeer: Stadstheater
G. Bizet Delen uit Carmen
G. Verdi Delen uit Attila
Onder leiding van Martin van der Brugge
Zoetermeers Opera- en Operettekoor en Zangschool Zuid-Holland
Solisten: Gabriëlle Mouhlen, Annelies Prins, Marten Smeding, Brian Galliford, Ronald Aijtink (allen zang) en Quirine Scheffers (viool)

 

 

 

 

 


31 oktober 1999
Jubileum Federatie van Amateur Symfonieorkesten (geen programma)
Amersfoort: De Flint
J. Roukens Celebration Scherzo


4 september 1999
Maassluis Classical Night

 

 

 

 

 

 

 

 

 


20 juni 1999
Utrecht: Silokerk
S. Prokofjev Peter en de Wolf
Verteller: Ab Nieuwdorp

 

 

 

 

 

 

 

 


17 en 24 april 1999
1e lustrum
Gorinchem: Johanneskerk en Utrecht: Gebouw K&W
L. Janácek Suite opus 3
M. Ravel Pianoconcert in G-groot, solist: Hans Eijsackers
F. Mendelssohn-Bartholdy 4e Symfonie (Italiaanse)

 

 

 

 

 

 

 


27 november 1998
Vereniging van Kooraangelegenheden (geen programma)
Utrecht: Gebouw K&W
L. van Beethoven 8e Symfonie


21 en 29 november 1998
Utrecht: Silokerk en Doorn: Reviuslyceum
F. Mendelssohn-Bartholdy Ouverture Die schöne Melusine
L. van Beethoven 8e Symfonie
S. Barber Celloconcert, solist: Johan van Iersel

 

 

 

 

 

 

 


5 september 1998
Maassluis Classical Night (geen flyer)
Mozart Ouverture uit Ie Nozze di Figaro
Mendelssohn uit Midsummer Night’s dream A dance of clowns; Nocturne, Wedding March
Donizetti Fragmenten uit ll Borgomastro di Saardam met ltaliaanse zangsolisten
Berlioz uit La Damnation de Faust: Hungarian March
Strauss An der schönen blauen Donau
Donizetti Fragmenten uit ll Borgomastro di Saardam met ltaliaanse zangsolisten
Bizet l’Arlésienne suite nr. 2
Enesco Rumanian rhapsodie nr I


17 juni 1998
Begeleiding openbaar examen Conservatorium Utrecht (geen programma)
Utrecht: Gebouw K&W
G. Mahler Kindertotenlieder
Solist: Margriet van Reissen


9 en 16 mei 1998
Amersfoort: Johanneskerk en Utrecht: Silokerk
W.A. Mozart La Clemenza di Tito KV 621: Ouverture, Recitativo Sesto O Dei! En Rondo Sesto Deh per Questo
I. Strawinsky Jeu de Cartes
R. Wagner Wesendoncklieder: Der Engel, Stehe Still, Im Treibhaus, Schmerzen, Träume
C.M. von Weber Ouverture Oberon
Solist: Nancy Weißbach (mezzosopraan)

 

 

 

 

 

 


1 mei 1998
Den Haag: Koninklijk Conservatorium (geen programma)
Begeleiding openbaar examen Koninklijk Conservatorium Den Haag
R. Wagner Wesendoncklieder: Der Engel, Stehe Still, Im Treibhaus, Schmerzen
Solist: Nancy Weißbach (mezzosopraan)


24 en 31 januari 1998
Amersfoort: Johanneskerk en Utrecht: Silokerk
L. van Beethoven Ouverture nr. 1 zur Oper Leonore
G. Mahler Schetsen van Symfonie nr. 10
B. Martinu Concert voor hobo en orkest, solist: Bram Kreeftmeijer
J. Haydn Symfonie nr. 104 in D-groot Salomon of Doedelzaksymfonie)

 

 

 

 

 

 


september 1997
Belcanto Spijkenisse (geen programma)


13 en 20 juni 1997
Amersfoort: Johanneskerk en Utrecht: Silokerk
S. Prokofjev Sinfonietta opus 5/48
J. Brahms Serenade in D-groot opus 11

 

 

 

 

 

 

 

 


31 januari en 1 februari 1997
Maassluis: Immanuelkerk en Utrecht: Silokerk
H. Wolf Italiaanse Serenade, solist: Floor Jas – altviool
J. Ibert Fluitconcert, solist: Pepijn van Doesburg
F. Mendelssohn-Bartholdi 3e Symfonie (Schotse)

 

 

 

 

 

 

 


september 1996
Belcanto Spijkenisse (geen programma)


10 mei 1996
Utrecht: Silokerk
J.S. Bach 4e Orkestsuite
H. Andriessen Vioolconcert
A. Dvorak Romance voor viool en orkest
F. Schubert 6e Symfonie
Solist: Frank de Groot

 

 

 

 

 

 


30 november en 1 december 1995
Amersfoort: Johanneskerk en Utrecht: Silokerk
G. Rossini Ouverture Il Barbiere di Siviglia
G. Mahler Liederen uit Des Knaben Wunderhorn,
solist: Margo van Laack – sopraan
L. van Beethoven 7e Symfonie

 

 

 

 

 

 

 


september 1995
Belcanto Spijkenisse (geen programma)


11 maart 1995
Drie eeuwen Nederlandse orkestmuziek
Utrecht: Gebouw voor K&W
C.E. Graf Sinfonia II uit Sei Sinfonie opus 1
J. Schmidt Simphonie Periodique nr. XI
J.G. Meder Sinfonia IV uit Sei Sinfonie opus 1

 

 

 

 

 

 

 


24 februari 1995
Utrecht: Silokerk
H. Andriessen Aubade
A. Copland Dance Panels
F. Schubert Duitse Dansen
W.A. Mozart Symfonie nr. 35 in D KV 385 (Haffner)

 

 

 

 

 

 

 


21 oktober 1994
Utrecht: Silokerk
L. van Beethoven Ouverture Coriolan
D. Sjostakovitsj Pianoconcert nr. 2 opus 102, solist: Frank Peters
B. Bartók Roemeense Volksdansen
D. Milhaud Le Boeuf sur le Toit

 

 

 

 

 

 

 


september 1994
Belcanto Spijkenisse (geen programma)


11, 14 en 17 april 1994
Utrecht: Verpleeghuis Rosendael, Silokerk en Bejaardentehuis Titus Brandsma
L. van Beethoven Vioolconcert in D opus 61, solist: Muriël Cantoreggi
S. Prokovjev Symfonie nr. 1 in D opus 25 (Klassieke Symfonie)
Z. Kodály Dansen uit Galanta

 

 

 

 

 

 

 


Geplaatst in concerten.