Concerthistorie

25 jaar UMA
9 en 10 november 2019
Ter gelegenheid van dit lustrum hebben we de 9e symfonie van Beethoven uitgevoerd
met medewerking van de koren Concerto Cherise (Utrecht) en Frascanti (Amsterdam).
Het volledige programma:
R. Strauss Walzerfolge 2 uit Der Rosenkavalier
J. Brahms Schicksalslied
L. van Beethoven 9e Symfonie
solisten: Marene Elgershuizen (sopraan), Martine Straesser (alt), Marcel Reijans (tenor), Martijn Sanders (bas).
Programmaboekje (pdf)


17 en 19 mei 2019
Apeldoorn: Grote Kerk en Utrechts: Geertekerk
J. V. Voříšek Symfonie in D Op. 24
L. Balada Prague Sinfonietta
A. Dvořák Tsjechische Suite


12 en 13 januari 2019
Utrecht: Cultuurcampus Leidsche Rijn en de Geertekerk
F. Schubert 3e symfonie
H. Wolf de Italiaanse Serenade met altvioolsolo, solist: Floor Jas
R. Wagner Götterdämmerung in een bewerking voor kamerorkest door Etienne Verhagen.


29 juni en 1 juli 2018
UMA in samenwerking met Koperkwintet Cu4+
Gouda: St Jan en Utrecht: Geertekerk
D. Milhaud Le bœuf sur le toit
A. Copland Dance Panels
Cu4+: M. Nyman Masque Ariasen en een aantal stukken die voor Orkest de Volharding zijn gecomponeerd/gearrangeerd,
waaronder twee stukken van de hand van Louis Andriessen


14 en 15 april 2018
Velsen: Stadsschouwburg
G. Verdi MacBeth in samenwerking met het Velser operagezelschap Bel Canto
Koor, orkest en solisten gedirigeerd en ingestudeerd door Marco Bons
Solisten:
MacBeth, Wiebe-Pier Cnossen – bariton
Lady MacBeth, Francis van Broekhuizen – sopraan
Banco, Jaap Sletterink – bas
MacDuff, Ingmar Ruttens – tenor
Malcom zoon van Duncan, Jacques de Faber – tenor
Kamervrouw Lady MacBeth, Michelle Mallinger – sopraan
Geneesheer, Karel Blommesteijn – bas
Sicario moordenaar, Jan Steensma – bas
Heraut en Dienaar van MacBeth, Marco Zwetsloot – tenor


10 februari 2018
Leiden: Pieterskerk
UMA in samenwerking met het Toonkunstkoor Leiden
G. Verdi: Quattro pezzi sacri en delen (aria’s en koren) uit Nabucco, solist Nanco de Vries (bariton)
Dirigent: Hans van der Toorn


11 en 12 november 2017
Utrecht: Geertekerk en Almere Haven: Goede Rede
H. Duparc Aux étoiles
C. Saint Saëns Celloconcert no. 2, solist: Anton M. Spronk
G. Bizet Symfonie in C


2 juli 2017
Utrecht: Geertekerk
Samenwerkingsconcert met Trajecti Voces
Koor: à capella werken van Baltische componisten zoals Dubra, Sandström en Pärt.
Orkest: E. Tubin 7e symfonie
Koor en orkest: A. Pärt Da Pacem Domine
Dirigenten: Dirkjan Horringa en Marco Bons


8 en 9 april 2017
Utrecht: Singelkerk en AZC Oog in Al (besloten)
J. Andriessen Symfonie Nr. 8 in stile classico ‘la celebrazione’
L. van Beethoven Symfonie nr. 8


27 en 29 januari 2017
Utrecht: Geertekerk
A. Berg Vioolconcert, solist: Tjeerd Top
G. Mahler 1e symfonie (arrangement E. Stein)


26 juni 2016
Utrecht: Stedelijk Gymnasium
K. Amos Het standvastig tinnen soldaatje (naar een sprookje van Andersen)
J. Fucik Der Alte Brummbär
solist: Lydian Schaling – fagot
verteller: Jurgen Warmerdam


14, 16 en 17 april 2016
Velsen: Stadsschouwburg
G. Verdi opera Aïda i.s.m. het Velser Operagezelschap Bel Canto. Koor, orkest en solisten gedirigeerd en ingestudeerd door Marco Bons.
Solisten:
Aïda, dochter van Amonasro en geliefde slavin van Amneris, Gabrielle Mouhlen – sopraan
Amneris, dochter van de koning van Egypte, Maria de Moel – mezzo-sopraan
Ramfis, hogepriester van Egypte , Jaap Sletterink – bas
Radames, kapitein van de Egyptische Garde , Ingmar Ruttens – tenor
Il Re d’Egitto, koning van Egypte , Yavuz Arman İşleker – bas
Amonasro, koning van Ethiopië vader van Aida, Rick Zwart – bariton


12 en 13 december 2015
Nieuwegein: De Bron en Utrecht: Geertekerk
C. Nielsen Pan en Syrinx
Z. Kodály Dansen van Galánta
F. Mendelssohn-Bartholdy Symfonie nr. 3 in a, Op. 56 de Schotse


13 juni 2015
Leiden: Pieterskerk
UMA i.s.m. Toonkunstkoor Leiden t.g.v. 140 jaar Jubileumconcert
F. Poulenc Orgelconcert in g mineur, solist: Leo van Doeselaar
F. Poulenc het Stabat Mater
Dirigent: Hans van der Toorn


11 en 12 april 2015
Utrecht: Geertekerk en Amsterdam: Keizersgrachtkerk
B. Martinů Overture for orchestra
E. Rautavaara 2e celloconcert Towards the horizon, solist: Sebastiaan van Halsema
J. Brahms Serenade nr. 1 in D


10, 11 en 18 januari 2015
Utrecht: Geertekerk, Amsterdam: Amstelkerk en Schipluiden: Op Hodenpijl
F. Mendelssohn 1e Symfonie
A. Roussel Petite Suite
L. Smit Symfonie in C


13 en 15 juni 2014
Utrechts: Geertekerk en Utrecht: Theater Vleuterweide Leidsche Rijn
L. van Beethoven Symfonie nr. 5 in C


4 en 5 april 2014
Velsen: Stadsschouwburg en Rotterdam: Schouwburg
G. Bizet Carmen (geënsceneerde voorstellingen)
In samenwerking met Operavereniging Bel Canto (Velsen) en koor van de Rotterdamse Opera. Solisten: Anna Traub (Carmen), Maartje Rommeloo (Micaela), Harald Quaaden (Don Jose) en Wiebe Pier Cnossen (toreador Escamillo)

11 en 12 januari 2014
Utrechts: Geertekerk
R. Wagner 1e Akte uit Die Walküre.
Solisten: Sieglinde: Gabrielle Mouhlen, Siegmund: Jeroen Bik, Hunding: Fernand Bernadi
C. W. Gluck Ouverture Iphigénie en Aulide’ in de Wagnerversie
C. Debussy Prélude à l’après-midi d’un faune


7 en 9 juni 2013
Tilburg: Broekhovense kerk en Utrecht: Geertekerk
N. Rimski-Korsakov Russisch Paasfeest
C. Debussy Rapsodie voor altsaxofoon en orkest, solist: Andreas van Zoelen
D. Sjostakovitsj 9e Symfonie


poster_maart2013

***9 en 10 maart 2013
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
J. Brahms 2e Symfonie
N. Rota 1e Celloconcert, soliste: Jeanny Beerkens


poster_nov2012

23 en 24 november 2012
Leiden: Pieterskerk
E. Elgar The Dream of Gerontius, solisten waren: Marten Smeding (Gerontius), José Scholte (Angel), Frans Fiselier (Angel of Agony)
Dirigent: Hans van der Toorn


20 juni 2012
Utrecht: Geertekerk
R. Strauss Hoornconcert Es dur


16 en 17 juni 2012
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
L. van Beethoven 7e Symfonie
R. Strauss 2e Hoornconcert, solist: Sander van Dijk
We hebben Sander van Dijk ook begeleid op zijn eindexamenconcert in Utrecht


april 2012
Velsen: Stadsschouwburg
i.s.m. het Velser operagezelschap
G Verdi Bel Canto in de uitvoering van de opera Giovanna d’Arco


poster_nj2011_3b

28 en 29 januari 2012
Den Bosch: Grote Kerk en Utrecht: Geertekerk
J. Adams The Wound-Dresser, solist Bas Kuijlenburg – basbariton
S. Prokofiev Symfonie nr. 1
J. Haydn Symfonie nr. 103


poster_vj2011_v2

28 en 29 mei 2011
Amsterdam: Amstelveld en Utrecht: Geertekerk
L. van Beethoven 6e Symfonie
B. Martinu Altvioolconcert, solist: Anna Magdalena den Herder


poster_jan2011

15 en 16 januari 2011
Den Bosch: Grote Kerk en Utrecht: Geertekerk
A. Ginestera Variaciones Concertantes
A. Schönberg 2e Kamersymfonie
J. Brahms 2e Serenade


28 november 2010
Utrecht: Nikolaïkerk
W.A. Mozart Serenade voor blazers KV 388
W.A. Mozart Grote mis in C-klein KV 427
Koor: Schütz Projectkoor
Dirigent: Pieter Kramers
Solisten: Paulien van der Werff, Esther Ebbinge, Erik Janse, Evert-Jan Nagtegaal (zang) en Jan-Paul de Leeuw (orgel)


4 september 2010


Maassluis Classical Night


5 en 6 juni 2010
Utrecht: Geertekerk en Den Bosch: Grote Kerk
N. Rimski-Korsakov Ouverture Meinacht
F. Mendelssohn-Bartholdy Vioolconcert in E, solist: Sasha Mashina
A. Dvorák 7e Symfonie in D


30 en 31 januari 2010
Utrecht: Geertekerk en Den Bosch: Grote Kerk
W.A. Mozart Ouverture Don Giovanni
T. Keuris Symfonie in D
L. van Beethoven 4e Symfonie


12 september 2009
Benefietconcert
Utrecht: Dominicuskerk
G. Bizet Diverse delen uit Carmen
H. Berlioz Marche Hongroise
G. Rossini Ouverture Guillaume Tell en Cavatina Largo al Factotum
P.I. Tsjaikofsky Slavische Mars
L. van Beethoven Marcia alla Turca
R. Wagner O du meine holde Abendstern
J. Strauss jr. Perpetuum Mobile en Egyptischer Marsch
I. Borodin Polowetzer Dansen
Solist: Anthony Heidweiller – bariton


5 september 2009
Maassluis Classical Night


27 en 28 juni 2009
Utrecht: Geertekerk en Den Bosch: Grote Kerk
A. Copland Appalachian Spring
S. Barber Knoxville: Summer of 1915, solist: Dorothy Grandia
C. Ives The Unanswered Question
E. Carter Symfonie nr. 1


17 en 18 januari 2009
3e lustrum
Den Bosch: Grote Kerk en Utrecht: Geertekerk
W.A. Mozart Concertaria’s KV 77 en KV 490, solist: Wendy Roobol – sopraan
G. Mahler 4e Symfonie


8 november 2008
8e Hoofdstad Scratch
Amsterdam: Westerkerk
W.A. Mozart Requiem
Dirigent: Martin van der Brugge
Solisten: Mariëtte Oelderik, Irmgard von Asmuth, François Soons, Ronald Aijtink
Koor: Hoofdstadkoor


6 september 2008
Maassluis Classical Night


7 en 8 juni 2008
Amsterdam: Dominicuskerk en Utrecht: Geertekerk
J. Haydn Die Jahreszeiten
Koor: Groot Concertkoor Amsterdam
Solisten: Wendy Roobol, Mark Omvlee, Job Hubatka
Dirigenten: Maria van Nieukerken en Marco Bons


26 en 27 januari 2008
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Leeuwenberghkerk
C. Saint-Saëns 2e Symfonie
J. Ibert Concerto pour violoncello et orchestre d’instruments à vent
Solist: Sanne Bijker
M. Ravel Le tombeau de Couperin


17 november 2007
6e Hoofdstad Scratch
Amsterdam: Westerkerk
W.A. Mozart Requiem
Dirigent: Martin van der Brugge
Solisten: Clara de Vries, José Scholte, Marten Smeding, Pieter Hendriks
Koor: Hoofdstadkoor


1 september 2007
Maassluis Classical Night (geen programma)


23 en 24 juni 2007
Amsterdam: Dominicuskerk en Utrecht: Geertekerk
F. Schubert 8e Symfonie in B (Unvollendete)
G. Puccini Messa di Gloria
Koor: Groot Concertkoor Amsterdam
Solisten: Charles Hens, Job Hubatka
Dirigenten: Maria van Nieukerken en Marco Bons


16 mei 2007
Ede: Cultura
Eindexamenconcert Fontys Conservatorium
F. Mendelssohn-Bartholdy Ouverture Die Hebriden opus 26
B. Goldschmidt Klarinetconcert, solist: Mark Snitselaar


14 en 15 april 2007
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Leeuwenberghkerk
F. Mendelssohn-Bartholdy Ouverture Die Hebriden opus 26
B. Goldschmidt Klarinetconcert, solist: Mark Snitselaar
E. Schulhoff 2e Symfonie


13 en 14 januari 2007
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
L. van Beethoven 2e symfonie in D opus 36
D. Shostakovitch Kammersinfonie opus 83a
G. Ligeti Roemeens Concert


10 september 2006
Utrecht: Gebouw K&W
Utrecht Uitfeest


2 september 2006
Maassluis Classical Night


9 en 10 juni 2006
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Leeuwenberghkerk
W.A. Mozart Symfonie nr. 38 in D KV 504 (Praagse)
J. Ibert Hommage à Mozart
F. Poulenc Sinfonietta


25 en 26 februari 2006
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
R. Schumann 3e Symfonie (Rheinische)
J. Brahms Pianoconcert nr. 1 in D opus 15, solist: David Kuyken


27 en 28 januari 2006
Utrecht: Jacobikerk en Amsterdam: Sint Agneskerk
R. Schumann 3e Symfonie (Rheinische)
W.A. Mozart Requiem KV 626
Koor: Groot Concertkoor Amsterdam
Solisten: Alfrun Schmid, Gemma Jansen, René Veen, Job Hubatka
Dirigenten: Maria van Nieukerken en Marco Bons


22, 23, 24 en 25 september 2005
Den Haag: Paard van Troje
G. Verdi Rigoletto
Stichting Opera Persephone
Solisten: Anderske Kaspersma, A-Ram Youn, Victor Westerkamp, Gilad Nezer, Liesbeth van der Loop, Klaas Aantjes, Loreta Bartkeviciute, Uros Petrac, Bernard Meulenbroek, Sylvia van Eijk, Ronald Wolthuis, Lennaert van Anken, Paul van den Berg


4 september 2005
Utrecht: Gebouw K&W
Utrecht Uitfeest


3 september 2005
Maassluis Classical Night


12 en 13 maart 2005
Amsterdam: Keizersgrachtcentrum en Utrecht: Lutherse Kerk
S. Prokofjev A Summer Day Suite opus 65
S. Prokofjev Vioolconcert nr. 2, solist: Marlene Hemmer
P.I. Tsjaikovski Suite nr. 1 opus 43


18 en 19 december 2004
Amsterdam: Posthoornkerk en Utrecht: Geertekerk
P. Hindemith Lustie Sinfonietta, solist: Wolfgang Schreiber – verteller
K. Schwertsik Schrumpf-symphonieL. van Beethoven 1e Symfonie in C opus 21


4 september 2004
Maassluis Classical Night


26 en 27 juni 2004
2e lustrum
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
X. Montsalvage Sortilegis
J. López Varem, voor koto en kamerorkest, solist: Makiko Goto
K. Weill 2e Symfonie


14 en 15 februari 2004
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Aloysiuskerk
L. van Beethoven Ouverture Egmont
W.A. Mozart Sinfonia Concertante in Es-groot
J. Brahms Concert in A-klein voor viool, violoncello en orkest opus 102
J. Brahms Hongaarse Dansen nr. 1 in G-klein, nr. 3 in F-groot en nr. 10 in F-groot
Solisten: Rubens Kwartet: Quirine Scheffers, Eefje Habraken, Roeland Jagers, Joachim Eijlander


6 september 2003
Maassluis Classical Night


15 juni 2003
Winterswijk: Schouwburg De Storm
Divers programma
Dirigent: Martin van der Brugge


24 en 25 mei 2003
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Aloysiuskerk
R. Vaughan Williams Symfonie nr. 5 in D-groot
E. Elgar Concert voor cello en orkest in E-klein opus 85, solist: Esmé de Vries
L. Berkeley Divertimento in Bes opus 18


21 mei 2003 Eindexamen Conservatorium Utrecht
Utrecht: Gebouw K&W
E. Elgar Concert voor cello en orkest in E-klein opus 85, solist: Esmé de Vries


15 februari 2003
Leidse Scratchdagen (geen programma)
Leiden: Pieterskerk


1 februari 2003
Herdenkingsconcert Watersnoodramp 1953
Maassluis: Groote of Nieuwe Kerk
F. Mendelssohn-Bartholdy Sinfonia nr. 10 in B-klein voor strijkorkest
A. Dvorák Nocturne in B-groot opus 40
F. Poulenc Concerto in G-klein voor orgel en orkest, solist: Jaap Kroonenburg


26 januari en 2 februari 2003
Utrecht: Geertekerk en Amsterdam: Amstelkerk
J.C. Bach 2e Symfonie
H. Berlioz Nuits d’été, solist: Liesbeth van der Loop – alt
D. Sjostakovitsj Kammersymfonie opus 73a


7 september 2002
Maassluis Classical Night


12 juni 2002
Eindexamen Conservatorium Utrecht (geen programma)
Utrecht: Gebouw K&W
A. Glazoenov Concert voor saxofoon en strijkorkest in Es-groot opus 109, solist: Twan Stekelenburg


8 en 9 juni 2002
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
A. Honneger Symfonie nr. 4 ‘Deliciae Basiliensis’
A. Glazoenov Concert voor saxofoon en strijkorkest in Es-groot opus 109, solist: Twan Stekelenburg
I. Strawinsky Pulcinella Suite


16 februari 2002
Leidse Scratchdagen (geen programma)
Leiden: Pieterskerk


25 januari t/m 9 februari 2002
(8 voorstellingen)
Utrecht: Minnaertgebouw
M. Ravel L’enfant et les sortilèges
Regie: Martin-Michael Driessen
Solisten: Renate Arends, Iris de Koomen, Liesbeth Vanderhallen, Esther Been, Esther Spierings,
Liesbeth van der Loop, Willem-Jan van Deuveren, Jan-Willem Baljet, Bas Ramselaar
Decor: Thomas Lorentz-Herting en Jan Stolk
Kostuumontwerp: Mirjam Pater
Koor: Kathedrale Koorschool en een projectkoor


1 september 2001
Maassluis Classical Night
J. Williams Ouverture The Cowboys
L. Bernstein Delen uit The West Side Story
J. Williams Delen uit Star Wars
G. Gershwin Strike up the Band
D. Ellington Delen uit Sophisticated Lady
J.P. Sousa The Stars and Stripes Forever


26 t/m 30 juni en 1 juli 2001
(5 voorstellingen)
Amsterdam: Het Compagnietheater
J. Haydn Die Schöpfung
Dirigent: Marko Kassenaar
Koor: Het Crea Grootkoor
Solisten: Hester Henzepeter, Leo van der Plas, Marc Pantus, Maarten Vonk


7 en 8 april 2001
Amsterdam: Amstelkerk en Utrecht: Geertekerk
L. van Beethoven Ouverture Die Geschöpfe
R. Wagner Siegfried Idyll
L. van Beethoven 3e Symfonie Eroica opus 55


februari 2001
Leidse Scratchdagen (geen programma)
Leiden: Pieterskerk


25 en 26 november 2000
Utrecht: Geertekerk en Amsterdam: Amstelkerk
J. Roukens Celebration Scherzo
K. de Muinck Sicut Cervus
D. Sjostakovitsj Concert voor cello en orkest nr. 1 opus 107,
solist: Robert Putowski
R. Sikkel van Zoest Schoone Stormen
R. Schumann Ouverture, Scherzo en Finale


2 september 2000
Maassluis Classical Night


12 juni 2000
Utrecht: Gebouw K&W
W.A. Mozart Symfonie nr. 20 KV 133
W.A. Mozart Pianoconcert nr. 20 KV 466, solist: Aika Sakai


1 en 2 april 2000
Utrecht: Lutherse Kerk en Doorn: Reviuslyceum
I. Stravinsky Danses concertantes
R. Strauss Serenade voor blazers in Es-groot opus 7
E. Elgar Serenade voor strijkers in E-klein opus 20
R. Schumann 4e Symfonie in D-klein opus 120


18 en 19 december 1999
Utrecht: Leeuwenberghkerk en Eindhoven: Muziekschool
J. Roukens Celebration Scherzo
W.A. Mozart Vioolconcert in D, solist: Quirine Scheffers
F. Schubert 4e Symfonie


20 november 1999
Zoetermeer: Stadstheater
G. Bizet Delen uit Carmen
G. Verdi Delen uit Attila
Onder leiding van Martin van der Brugge
Zoetermeers Opera- en Operettekoor en Zangschool Zuid-Holland
Solisten: Gabriëlle Mouhlen, Annelies Prins, Marten Smeding, Brian Galliford, Ronald Aijtink (allen zang) en Quirine Scheffers (viool)


31 oktober 1999
Jubileum Federatie van Amateur Symfonieorkesten (geen programma)
Amersfoort: De Flint
J. Roukens Celebration Scherzo


4 september 1999
Maassluis Classical Night


20 juni 1999
Utrecht: Silokerk
S. Prokofjev Peter en de Wolf
Verteller: Ab Nieuwdorp


17 en 24 april 1999
1e lustrum
Gorinchem: Johanneskerk en Utrecht: Gebouw K&W
L. Janácek Suite opus 3
M. Ravel Pianoconcert in G-groot, solist: Hans Eijsackers
F. Mendelssohn-Bartholdy 4e Symfonie (Italiaanse)


27 november 1998
Vereniging van Kooraangelegenheden (geen programma)
Utrecht: Gebouw K&W
L. van Beethoven 8e Symfonie


21 en 29 november 1998
Utrecht: Silokerk en Doorn: Reviuslyceum
F. Mendelssohn-Bartholdy Ouverture Die schöne Melusine
L. van Beethoven 8e Symfonie
S. Barber Celloconcert, solist: Johan van Iersel


5 september 1998
Maassluis Classical Night (geen flyer)
Mozart Ouverture uit Ie Nozze di Figaro
Mendelssohn uit Midsummer Night’s dream A dance of clowns; Nocturne, Wedding March
Donizetti Fragmenten uit ll Borgomastro di Saardam met ltaliaanse zangsolisten
Berlioz uit La Damnation de Faust: Hungarian March
Strauss An der schönen blauen Donau
Donizetti Fragmenten uit ll Borgomastro di Saardam met ltaliaanse zangsolisten
Bizet l’Arlésienne suite nr. 2
Enesco Rumanian rhapsodie nr I


17 juni 1998
Begeleiding openbaar examen Conservatorium Utrecht (geen programma)
Utrecht: Gebouw K&W
G. Mahler Kindertotenlieder
Solist: Margriet van Reissen


9 en 16 mei 1998
Amersfoort: Johanneskerk en Utrecht: Silokerk
W.A. Mozart La Clemenza di Tito KV 621: Ouverture, Recitativo Sesto O Dei! En Rondo Sesto Deh per Questo
I. Strawinsky Jeu de Cartes
R. Wagner Wesendoncklieder: Der Engel, Stehe Still, Im Treibhaus, Schmerzen, Träume
C.M. von Weber Ouverture Oberon
Solist: Nancy Weißbach (mezzosopraan)


1 mei 1998
Den Haag: Koninklijk Conservatorium (geen programma)
Begeleiding openbaar examen Koninklijk Conservatorium Den Haag
R. Wagner Wesendoncklieder: Der Engel, Stehe Still, Im Treibhaus, Schmerzen
Solist: Nancy Weißbach (mezzosopraan)


24 en 31 januari 1998
Amersfoort: Johanneskerk en Utrecht: Silokerk
L. van Beethoven Ouverture nr. 1 zur Oper Leonore
G. Mahler Schetsen van Symfonie nr. 10
B. Martinu Concert voor hobo en orkest, solist: Bram Kreeftmeijer
J. Haydn Symfonie nr. 104 in D-groot Salomon of Doedelzaksymfonie)


september 1997
Belcanto Spijkenisse (geen programma)


13 en 20 juni 1997
Amersfoort: Johanneskerk en Utrecht: Silokerk
S. Prokofjev Sinfonietta opus 5/48
J. Brahms Serenade in D-groot opus 11


31 januari en 1 februari 1997
Maassluis: Immanuelkerk en Utrecht: Silokerk
H. Wolf Italiaanse Serenade, solist: Floor Jas – altviool
J. Ibert Fluitconcert, solist: Pepijn van Doesburg
F. Mendelssohn-Bartholdi 3e Symfonie (Schotse)


september 1996
Belcanto Spijkenisse (geen programma)


10 mei 1996
Utrecht: Silokerk
J.S. Bach 4e Orkestsuite
H. Andriessen Vioolconcert
A. Dvorak Romance voor viool en orkest
F. Schubert 6e Symfonie
Solist: Frank de Groot


30 november en 1 december 1995
Amersfoort: Johanneskerk en Utrecht: Silokerk
G. Rossini Ouverture Il Barbiere di Siviglia
G. Mahler Liederen uit Des Knaben Wunderhorn,
solist: Margo van Laack – sopraan
L. van Beethoven 7e Symfonie


september 1995
Belcanto Spijkenisse (geen programma)


11 maart 1995
Drie eeuwen Nederlandse orkestmuziek
Utrecht: Gebouw voor K&W
C.E. Graf Sinfonia II uit Sei Sinfonie opus 1
J. Schmidt Simphonie Periodique nr. XI
J.G. Meder Sinfonia IV uit Sei Sinfonie opus 1


24 februari 1995
Utrecht: Silokerk
H. Andriessen Aubade
A. Copland Dance Panels
F. Schubert Duitse Dansen
W.A. Mozart Symfonie nr. 35 in D KV 385 (Haffner)


21 oktober 1994
Utrecht: Silokerk
L. van Beethoven Ouverture Coriolan
D. Sjostakovitsj Pianoconcert nr. 2 opus 102, solist: Frank Peters
B. Bartók Roemeense Volksdansen
D. Milhaud Le Boeuf sur le Toit


september 1994
Belcanto Spijkenisse (geen programma)


11, 14 en 17 april 1994
Utrecht: Verpleeghuis Rosendael, Silokerk en Bejaardentehuis Titus Brandsma
L. van Beethoven Vioolconcert in D opus 61, solist: Muriël Cantoreggi
S. Prokovjev Symfonie nr. 1 in D opus 25 (Klassieke Symfonie)
Z. Kodály Dansen uit Galanta